Moderní žaluzie – praktický prvek s benefity

Je to prosté, otočit páčkou nebo zatáhnout za řetízek a najednou vytvořit stín nebo polostín v místnosti. Do moderních domů se vnitřní žaluzie instalují na žádost klientů. Velmi oblíbenými se stávají rolety, které jsou k dostání v mnoha barevných kombinacích a materiálech, které vás nepřestanou bavit. Rolety nejsou jen praktickým pomocníkem pro bydlení, ale především dekorací.

Pokud ale chcete svému bydlení zachovat minimalistické prvky, pořiďte si venkovní žaluzie, které dobře vypadají, vynikají svými funkčními vlastnostmi a působí také jako ochrana před zloději. O přirozený stín v místnosti se postarají také pergoly, které ale na rozdíl od žaluzií nevyrovnají teplotu v domě a může dojít k přehřátí místností.

window blinds, office, office window
Moderní žaluzie – praktický prvek s benefity

Chytré venkovní žaluzie

Okenní žaluzie instalované zvenčí nabízí praktické vychytávky, které si oblíbíte především v letních dnech a za dusného počasí. Zvýšíte svůj komfort bydlení a navíc ušetříte peníze za klimatizaci či topení, protože se výrazně zlepší tepelně izolační vlastnosti domu. S chytrými žaluziemi, které budou zároveň ozdobným prvkem, můžete stínit a větrat zároveň. Sami si nastavíte pozici lamel tak, aby dovnitř místnosti neprocházelo slunce, a zároveň můžete ponechat otevřená okna a užít si čerstvý vzduch.

Obsluha venkovních žaluzií není vůbec složitá a nabízí vám využití manuálního nebo motorového ovládání. Také údržba těchto žaluzií nevyžaduje nic speciálního. Lamely jsou vyrobeny z kvalitních, odolných a stálobarevných materiálů, které zaručují stabilitu a dlouhou životnost. Moderní bydlení nemusí znamenat zatížení pro vaši peněženku. Chytré žaluzie a venkovní rolety jsou cenově dostupné, perfektně vypadají a funkčně splní i požadavky náročných klientů na domov bez kompromisů.

bedroom, zebra, blinds
Moderní žaluzie – praktický prvek s benefity

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *